Efekty używania sauny - kobieta siedząca w saunie
Efekty używania sauny
15 kwietnia 2015
Czy „szklana sauna” to sauna czy ozdoba?
23 maja 2017
Pokaż wszystko

To już 35 lat!

35 lecie działalności spółki

Historia już była, wiemy, wiemy.

Ale jak wytrzymać, gdy nagle okazuje się, że jesteśmy razem w spółce już 35 lat?

00000060

25 lat? To przecież było chwilę temu…

00000071

Załoga Centrum Sauny w komplecie w 25 lecie f-my

I choć powstaliśmy jako firma typowo samochodowa,

warsztat samochodowyto większość naszych wspólnych lat angażowaliśmy się w popularyzację tak wspanialej formę kąpieli jaką jest sauna fińska. Czyli na dzisiaj – 24 lata w saunach…

Z Michałem Białym - otwieramy Centrum Saun!

Z Michałem Białym – otwieramy Centrum Saun!

W roku 1992 nawiązaliśmy współpracę z fińską f-mą Harvia co okazało się decydującym kontaktem dla naszego dalszego rozwoju. Na jego podstawie zaczęliśmy odbywać szkolenia w kolebce sauny, jaką jest niewątpliwie Finlandia, a ścisła współpraca z tak renomowaną w świecie firmą pozwoliła nam coraz bardziej zgłębiać arkana tej sztuki budowania saun.

Dzięki współpracy, uczestnictwu w imprezach wystawienniczych, szkoleniach osiągnęliśmy poziom przedsiębiorstwa liczącego się na rynku polskim, posiadającego spore doświadczenie i wyszkolonych pracowników.

Nasze sauny stoją w wielu renomowanych hotelach w Polsce i za granicą jak również stanowią wyposażenie około 3 tyś domów jednorodzinnych! (tak, tak, przy sumowaniu sami się zdziwiliśmy…)

Co nas cieszy. Nie jesteśmy przez ten czas sami. Na równi z 35 leciem istnienia spółki obchodziliśmy również 25-lecie pracy jednego z naszych pracowników, a spora liczba po pracy u nas otworzyła własne firmy – więc wkład w branże mamy też od tej strony.

Po nawiązaniu w latach 2002 z polskim przedstawicielem, wzbogaciliśmy swoją ofertę o minibaseny amerykańskiej f-my Sundance Spas, lidera światowego w produkcji tego typu urządzeń.

Razem z Sundance Spas

Poważnie i zawodowo. Branżowe targi oraz nasz partner z Sundance Spas 🙂 Gdzie to było? Lyon? Koeln?

Kolejna firma z którą nawiązaliśmy i do dzisiaj współpracujemy to firma „Kursport” z Nowego Sącza – pana Roberta Koguta która pomaga nam wyposażać duże obiekty w strefy mokre czyli łaźnie parowe, baseny pływackie i elementy infrastruktury spa.

spotkanie

Sauny to nie tylko biznes – to przede wszystkim pasja. Firma Centrum Sauny Poznań to również współzałożyciel Polskiego Związku Saunowego a współwłaściciel firmy pan Jacek Domagalski przez pewien okres piastował funkcję v-ce Prezesa tegoż związku. Był też współzałożycielem czasopisma „SAUNA” i  autorem wielu branżowych artykułów a także książki o saunie – pierwszej bodajże na polskim rynku.

Mamy nadzieję, że jeszcze sporo wyzwań przed nami. Dziękujemy Wam za wspólne 35 lat.