Portfolio realizacja sauny prywatnej foto 1
Sauna w łazience
26 grudnia 2014
sauna-na-poddaszu-skosy
Sauna na poddaszu
26 grudnia 2014
Pokaż wszystko

Dopasowanie kabiny sauny do formy łazienki

portfolio-realizacje-sauna-łazienka1
  • ZadanieStworzenie sauny
realizacja kabiny sauny w łazience

Ściana sauny pod okładzinę ceramiczną

Z formą kabiny sauny dopasowaliśmy się, nie zmuszając  nawet Inwestora do likwidacji  istniejącego już na ścianie grzejnika (po ponad 3000 realizacji potrafimy całkiem sporo).

Prawą część sauny firma nasza  przygotowała w ten sposób, że prawa ściana została zaadoptowana pod kabinę prysznicową co zaowocowało mniejszymi kosztami dla Inwestora.

Po ustawieniu kabiny sauny wystarczyło tylko dobrze zaizolować jej dolną i boczną część oraz pokryć ten fragment sauny odpowiednim kolorem i wzorem ceramiki dokładając drzwi i brodzik powstał nam piękny prysznic,co najważniejsze zlokalizowany blisko sauny co ma też duże znaczenie dla bezpieczeństwa kąpieli.

Teraz tylko pozostaje uszczelnić wrażliwe punkty specjalną taśmą i pokryć ściankę ulubioną ceramiką a z frontu zamontować drzwi.
W takich realizacjach ważne jest aby kabina prysznicowa było możliwie blisko wejścia do kabiny sauny. Chodzi głównie o to aby uniknąć długiej drogi komunikacyjnej prysznic-sauna a co za tym idzie uniknąć możliwości poślizgnięcia na mokrej posadzce.