Wykończenie zewnętrzne kabiny sauny
22 kwietnia 2015
Zespoły saunowe
5 czerwca 2015
Pokaż wszystko

Jacuzzi w ogrodzie, w górach

Wanna spa na zewnątrz (jacuzzi w ogrodzie)

Popularność tzw. jacuzzi (, inne nazwy to wanny spa, czy minibaseny) stale rośnie. W porównaniu z basenem liczy się łatwość korzystania, zalety hydromasażu i… nieco naszego lenistwa.

Najpełniej można skorzystać z zalet takiego jacuzzi w ogrodzie. I warto pamiętać, że są to urządzenia całoroczne!

Jako, że już lata temu, chcąc podtrzymać prestiż, jakim cieszą się nasze sauny, związaliśmy się z największym światowym producentem minibasenów spa – amerykańskim Sundance Spas, także w tej realizacji przedstawiamy model Sundance.

Co najważniejsze – to przygotowanie podłoża i mediów dla minibasenu.

jacuzzi w ogrodzie - podłoże - jak przygotować

Do prawidłowego działania potrzebuje on równej powierzchni i prądu. Nie ma potrzeby doprowadzania instalacji wodnej, gdyż woda krąży w nim w obiegu zamkniętym, a wymieniana jest co kilka miesięcy, stałe podłączenie zatem byłoby raczej źródłem kłopotów niż korzyści.

W tym wypadku, by zapewnić ciekawą perspektywę dla kąpiących się, lekko ścięto zbocze i powstałe miejsce utwardzono i wyłożono kostką brukową (pełny minibasen to obciążenie ok. 500 kg/m2).

Ze względu na liczbę kąpiących się a także wysokie wymagania co do jakości i klasy używanego sprzętu wybór padł na jeden z najbardziej luksusowych modeli Sundance Spas – Cameo, z serii 880. Minibasen ten ma bardzo rozbudowany system hydromasażu, dodatkową opcję aromaterapii i, co ma spore znaczenie, cechuje się niskim zużyciem energii.

Wanna spa na zewnątrz (jacuzzi w ogrodzie)

A tak wygląda kąpiel w Altamarze, jacuzzi w ogrodzie. Tutaj sami sprawdzamy co sprzedajemy 🙂

Kąpiel w Altamarze