Swą działalność spółka Szklarski & Domagalski zaczęła w roku 1979, jako Centrum Sauny Poznań  jest na rynku od  20 lat i zajmuje się projektowaniem, produkcją, doradztwem technicznym i sprzedażą saun fińskich, łaźni parowych oraz minibasenów SPA.

Firma Centrum Sauny Poznań - zaplecze

Widok na zaplecze produkcyjne firmy Centrum Sauny Poznań

Dzięki szerokiej współpracy oraz posiadanemu Przedstawicielstwu fińskiej f-my Harvia Oy oraz amerykańskiemu potentatowi na rynkach światowych w produkcji minibasenów Sundance Spas, mamy dostęp do najnowszych wyrobów w zakresie saun, łaźni, minibasenów a poprzez współpracę i Przedstawicielstwo f-my Active spa, mamy dostęp do najnowszych modeli minibasenów „Sundance Spas”.

Posiadamy Aprobatę ITB oraz atest PZH na budowane sauny oraz posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością  ISO 9001-2000.

Podstawą naszej produkcji jest nacisk na jakość i zadowolenie Klienta. Są nimi tak odbiorcy indywidualni jak komercyjni. W swych realizacjach mamy wiele obiektów prestiżowych jak hotele 4-5 gwiazdkowe i sporą listę mniejszych obiektów publicznych.

Firma nasza w 95% realizuje indywidualne projekty i zamówienia Klientów na sauny i łaźnie. Duży nacisk kładziemy na jakość użytego materiału.

Firma Centrum Sauny Poznań - foto po remoncie

Firma Centrum Sauny Poznań – widok od frontu

Budowane sauny w swej strukturze mogą zawierać do 8 gat.drewna, różne opcje okuć drzwi i wym.elementów szklanych.

Szukasz dobrze zaprojektowanej i wykonanej sauny? Zapraszamy do kontaktu!