Firma CENTRUM SAUNY Poznań od początku wieku jest Przedstawicielem amerykańskiej f-my Sundance Spas, potentata na rynkach światowych w produkcji i sprzedaży minibasenów do hydromasażu z wew. uzdatnianiem wody.

Są to najnowszej generacji rozwiązania techniczne, połączone z daleko posuniętą hydroterapią, polecana tak osobom ze schorzeniami jak i dla ludzi zapracowanych w celu codziennej dawki wspaniałego odprężenia jakim jest prywatny masażysta, którym w tym wypadku staje się minibasen (jacuzzi) Sundance Spas.

Aby docenić minibaseny spa firmy staramy się zapewnić możliwość kąpieli testowej w naszej firmie w modelu najwyższej serii Sundance 880 model ALTAMAR umieszczonym w naszym ogrodzie.


Seria 880

Seria 880 obejmuje najbardziej luksusowe modele spośród wszystkich minibasenów w branży. Innowacyjne dysze Fluidix, aromaterapia z masażem perełkowym, dysze do masażu refleksologicznego stóp, oświetlenie mieniące się w tafli wodnej paletą barw. Seria 880 oferuje profesjonalną terapię ciepłem, zapachem i kolorami, zaś ekskluzywna seria opatentowanych dysz do masażu jest szczytowym osiągnięciem współczesnej hydroterapii.

Seria 780

Seria 780 to rzadkie osiągnięcie - udany kompromis ceny i jakości. Sprawdzone rozwiązania, stosowane wcześniej w najbardziej ekskluzywnej serii Sundance (filtracja MicroClean, dysze Intelli czy siedzisko AccuSsage). Do tego elegancka w krzywiznach niecek, wygodna w profilach siedzeń i legendarna jakość marki Sundance. A wszystko w cenie urządzeń ze średniej półki.

Seria 680

Seria 680 została wprowadzona przez Sundance Spas w 2006 roki. Jej założenia są bardzo proste: przy utrzymaniu cech, które zapewniły marce Sundance 1 miejsce na świecie wśród producentów spa, tj. wydajności masażu i niezawodności, stworzyć urządzenie dostępniejsze cenowo.